خانه » عکس هنرمندان » بیوگرافی مهدی یوسفی + عکس مهدی یوسفی

بیوگرافی مهدی یوسفی + عکس مهدی یوسفی

بیوگرافی مهدی یوسفی + عکس مهدی یوسفی

زندگینامه مهدی یوسفی + عکس مهدی یوسفی

مهدی  یوسفی متولد فروردین ماه 1355 در روستای فاریاب دشتستانِ می باشد. وی پس از تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود در دبستان بلال حبشی و مدرسه ابوذر غفاری،در سال 1368 در کنکور ورودی دبیرستان نمونه توحید شیراز شرکت و پس از قبولی برای ادامه تحصیلات به شیراز رفت.

یوسفی با اخذ دیپلم ریاضی فیزیک در سال 1372، باقبولی در کنکور دانشگاه صنعت نفت (دانشکده مهندسی نفت)، برای تحصیلات مقطع  کارشناسی خود روانه اهواز شد و لیسانس مهندسی شیمی با گرایش صنایع گاز را در سال1376 از آن دانشگاه با معدل A اخذ نمود.

او سپس برای سربازی و کار به پالایشگاه ولی عصر (عج) جم رفت. چند سال بعد در کنکوری که وزارت نفت و سازمان سنجش برای اعزام دانشجو به دوره کارشناسی ارشد با دانشگاه های طرف قرارداد خارجی برگزار کردند، در رشته مدیریت پروژه پذیرفته شد و برای مدرک کارشناسی ارشد در سال 2007 از دانشگاه گالگری به کانادا رفت و برای ادامه خدمت به صنعت نفت بازگشت.

مهدی  یوسفی پس از استخدام در پالایشگاه فجر جم، در سمت های مختلفی همچون کارمند نوبت کار پالایش، اتاق کنترل پالایش، متصدی آموزش های حرفه ای، مهندس ارشد پالایش، مشاورمدیر عامل و رئیس آموزش و روابط عمومی بزرگترین شرکت پالایش گاز خاورمیانه عهده دار مسئولیت بوده است.

وی در دوران مدیرعاملی موسی سوری و سیدپیروز موسوی به سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منتقل و مسئولیت مدیریت های توسعه اقتصادی و جذب سرمایه و خدمات شهری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را به عهده گرفت.

در مردادماه سال 90 و پس از کوچ موسی سوری به شرکت نفت و گاز پارس، مهدی یوسفی به عنوان مدیر منطقه یک (پارس جنوبی) شرکت نفت و گاز پارس منصوب شد.

دو × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است