خانه » عکس هنرمندان » عکس آرمین قیطاسی نوازنده فلوت + بیوگرافی آرمین قیطاسی نوازنده

عکس آرمین قیطاسی نوازنده فلوت + بیوگرافی آرمین قیطاسی نوازنده

عکس آرمین قیطاسی نوازنده فلوت + بیوگرافی آرمین قیطاسی نوازنده

عکس آرمین قیطاسی نوازنده فلوت + زندگینامه آرمین قیطاسی نوازنده

آرمین قیطاسی متولد 1361 تهران و هنرآموخته هنرستان موسیقی است. فلوت ساز اصلی آرمین در هنرستان بود که محمدعلی لقا به استادی هرچه تمام آن را به او تعلیم داد. پس از اخذ دیپلم وارد دوره عالی هنرستان موسیقی شد و با بالاترین نمره در رشته نوازندگی در مقطع لیسانس فارغ‌التحصیل شد.

نوازندگی در ارکستر ملی، ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملل و ارکستر سمفونیک جوانان (در سمت فلوت 1) تنها گوشه‌ای از سوابق درخشان وی در عرصه نوازندگی است. تندیس طلایی سه دوره جشنواره موسیقی فجر در رشته نوازندگی (انفرادی و گروهی) نیز جزئی از افتخارات آرمین قیطاسی است.

در کنار  نوازندگی، به سبب علاقه‌اش به آهنگسازی و تنظیم، مدتی را صرف همکاری با خواننده‌های پاپ کرد تا سرانجام به خواسته دیرینش یعنی تشکیل یک ارکستر بزرگ (Big Band) متشکل از سازهای بادی جامه عمل پوشاند و چنین شد که «آرس نوا» با هدف اجرای موسیقی جاز، لاتین و پاپ با بالاترین سطح کیفیت نوازندگی، تنظیم و ارکستراسیون، به بازار موسیقی ایران پا گذاشت. اجراهای بعدی این گروه با استقبال گرم مردم و صاحب‌نظران روبه‌رو شد و نام آرس نوا برای علاقه‌مندان به موسیقی کلاسیک، جاز و لاتین ایرانی تبدیل به نامی آشنا شد.

دو × چهار =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است