خانه » عکس هنرمندان » عکس لیدا عباسی بازیگر + بیوگرافی لیدا عباسی

عکس لیدا عباسی بازیگر + بیوگرافی لیدا عباسی

عکس لیدا عباسی بازیگر + بیوگرافی لیدا عباسی

عکس جدید لیدا عباسی + زندگینامه لیدا عباسی بازیگر

ليدا عباسي در فيلم‌هاي زياد و متفاوتي بازي كرده است. از فيلم‌هاي توفيق اجباري، عينك دودي و دختر ايروني گرفته تا سريال‌هاي صاحبدلان، وفا و عبور از پاييز.
براي او بازي در نقش‌هاي كوتاه جذاب است، البته به شرطي كه نقش خوب باشد و قابليت اين كه در ذهن مخاطبان ماندگار شود را نيز داشته باشد (البته اين را هم بگوييم كه او بسيار باوسواس به سمت انتخاب‌هايش مي‌رود)‌. ليدا عباسي در سريال «ساختمان 85» اثر مهدي فخيم‌زاده در شبكه 2 سيما بازي کرد.

مي‌گويند شما از بازيگراني هستيد كه بسيار باوسواس به سمت يك نقش مي‌روند و از اين نظر بسيار گزيده‌كار هستيد. چرا؟

همين طور است. هميشه سعي كرده‌ام كارهايم را انتخاب كنم و كمتر كاري را با اكراه انجام داده‌ام. چون دوست دارم بعدها كه به كارهايم نگاه مي‌كنم از آنها راضي باشم.

معيارتان براي انتخاب يك نقش چيست؟ و نسبت به گذشته چقدر تغيير كرده است؟

نسبت به گذشته كه تغيير كرده است، چون هم تجربه‌هايم بيشتر شده و هم چيزهاي زيادي آموخته‌ام. به هر حال كارگردان و عوامل سازنده برايم مهم هستند؛ اين كه قرار است جلوي دوربين چه كارگرداني بروم و همين طور چه افرادي كار را جلو مي‌برند.

فيلمنامه چطور؟ برايتان اهميتي دارد؟

بله، ولي متاسفانه درحال حاضر بيشتر فيلمنامه‌ها در وهله اول آماده نيستند و در حين كار نوشته مي‌شوند و به دست بازيگر مي‌رسد كه در اين صورت انتخاب هم براي بازيگران مشكل مي‌شود، چرا كه واقعا اين جوري كار كردن يك نوع ريسك‌كردن است ولي به نظر من اگر كارگردان خوب باشد حتما مي‌داند كه چطور قصه را پيش ببرد.

چگونه با نقش‌هايتان روبه‌رو مي‌شويد؟

در ارتباط با نقش‌هايم مشكل چنداني ندارم و خيلي زود مي‌توانم خودم را در قالب نقش پيشنهادي دربياورم.

یک × دو =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است