خانه » عکس هنرمندان » عکس ماندانا نصرتی و همسرش و دخترش سارا بهارلو + بیوگرافی

عکس ماندانا نصرتی و همسرش و دخترش سارا بهارلو + بیوگرافی

عکس ماندانا نصرتی و همسرش و دخترش سارا بهارلو  + بیوگرافی

بیوگرافی و عکس سارا بهارلو و پدرش و مادرش ماندانا نصرتی

ماندانا نصرتی متولد ۱۳۶۲ درتهران مجری و بازیگر است .

خانوم نصرتی از معدود بازیگرانی است که تجربه اجرا رو نیز دارد با بازی در سریال تاغروب فعالیت خود در عرصه بازیگری رو شروع کرد تا اینکه در یکی از پروژه های بازیگری با آشنایی با تهیه کننده برنامه ای که قرار بود پخش شود موجب شد مجری گری رو نیز تجربه کند.

سارا بهارلو، زاده ۳۰ آذر ۱۳۸۱ در تهران است. پدر او پزشک و مادرش ماندانا نصرتی کارگردان سینما و تئاتر است. سارا بازیگری را از سه سالگی با بازی در یک فیلم کوتاه آغاز کرد و در سالهای بعدی به صورت جسته و گریخته این استعداد ذاتی را به نمایش گذاشت. کارنامه بازیگری سارا یک گل سرسبد نیز دارد و آن هم بازی در فیلم سینمایی “هیس دخترها فریاد نمی زنند” ساخته پوران درخشنده است. بازی در نقشی که علاوه بر حساسیت های روانی، نیازمند اجرای دقیق جزئی ترین حسهای آدمی نظیر شک، ترس، استیصال و گریه بود. بازی سارا در این فیلم در جشنواره بین المللی فیلم فجر و جشنواره های جهانی دیگر مورد توجه بسیار منتقدان قرار گرفت و تقدیر نامه های بسیاری دریافت کرده است.
سارا علاوه بر بازیگری، در رشته های هنری دیگر نظیر نوازندگی و نقاشی هم دستی بر آتش دارد. او سه دوره پیاپی جایزه سنتور نوازی کودکان تهران و جایزه نخست نقاشی استان را برنده شده است.

15 − 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است