خانه » عکس هنرمندان » عکس نیکی مظفری اینستاگرام + بیوگرافی نیکی مظفری بازیگر

عکس نیکی مظفری اینستاگرام + بیوگرافی نیکی مظفری بازیگر

عکس نیکی مظفری اینستاگرام + بیوگرافی نیکی مظفری بازیگر

عکس نیکی مظفری اینستاگرام + زندگینامه نیکی مظفری بازیگر

نیکی مظفری متولد شهریور ماه سال ۱۳۶۶ می باشد.به گفته خودش سطح تحصیلاتش کاردانی است و کارش طراحی صحنه و لباس و در کارهای دفتر با پدرش که “مجید مظفری” از بازیگران مرد ایرانی می باشد همکاری می کند . وی نیز در کلاس های مرحوم سمندریان نیز برای بازیگر شرکت کرده است.

گفتگوی کوتاه نیکی مظفری با مجله خانه سبز را بخوانید :

او به ما مي‌گويد: «قبل از اين‌كه به مدرسه بروم كاري از برنامه كودك پخش مي‌شد كه در آن مجموعه كار كردم در مدرسه هم تئاتر خيلي كار كردم، يادمه قبل از اين‌كه خواندن و نوشتن بدانم شب‌ها كه بابا سناريو مي‌خواند من هم پا به پاي او بيدار مي‌ماندم و همه را از حفظ مي‌كردم. در كلاس‌هاي آقاي سمندريان براي بازيگري شركت كردم اما وقتي وارد دنياي هنر شدم، ديدم كه بايد بيشتر مطالعه داشته باشم و اطلاعاتم را تكميل‌تر كنم و بايد آنقدر بدانم و اطلاعاتم را تكميل كنم تا در سطح حرفه‌اي فعاليت كنم.»

او مي‌گويد: «ديگر به اين فضا عادت كرده‌ام از بچگي در محيط فيلمبرداري و سر صحنه يا با گوشي هدفون بودم. همه عكس‌هاي كودكي‌ام به اين سبك است ولي با وجود اين‌كه پدرم از پيشكسوتان بازيگري است هميشه به من مي‌گويد بايد در جايگاهي قرار بگيرم كه به عنوان «نيكي مظفري» بازي كنم نه به عنوان «دختر مجيد مظفري». با اين‌كه در سال يكي دو پيشنهاد بازيگري دارم ولي دوست دارم عمقي‌تر به اين مسئله نگاه كنم. فعلا عجله‌اي براي بازي ندارم.»

وي در رابطه با مادرش مي‌گويد: «با اين‌كه مادرم بيمار بود اما فوتش خيلي ناگهاني رخ داد مادرم 36 سال بيشتر نداشت كه من و پدر او را از دست داديم او بيشتر از مادر برايم يك دوست صميمي بود، همين طور پدرم با او خيلي رفيق هستم و احترام او را نگه مي‌دارم در اين زندگي همه چيز من پدرم هست. موقعي كه خسته است دوست دارم فضاي آرامي را برايش به وجود آورم. دوست دارم پدر هميشه پر انرژي باشد. خلاصه هواي پدرم را دارم، ضمن اين‌كه لوس و ننر هم بار نيامده‌ام…»

نيكي‌خانم در پايان به ما مي‌‌گويد: «در بيمارستان تجريش درختي است به نام «درخت آرزوها» براي بچه‌هاي سرطاني كه هر كدام آرزوي خود را بر تكه كاغذي مي‌نويسند و بر روي درخت مي‌گذارند تا فردي خير آرزويشان را برآورده كند. شايد آرزويشان يك دوچرخه، لپ‌تاپ و يك عروسك باشد خوب است كه با اين بچه‌هاي معصوم و بي‌گناه ارتباط برقرار و آرزوهاي كوچك آنها را برآورده كنيم. من هم عضو انجمن خيريه اين بيمارستان هستم!»

4 × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است